Referencje

Nagroda

POLSKIE TOWARZYSTWO MIESZKANIOWE LUBLIN

W roku 2018 firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz otrzymała nagrodę „KRYSZTAŁOWA CEGŁA” od Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego Lublin za zajęcie II miejsca w kategorii Budynki Biurowo – Usługowe za inwestycję Budynek Mieszkalno – Usługowy Zig Zak House przy ul. E. Kwiatkowskiego 38 w Rzeszowie.
„Konkurs „O Kryształową Cegłę” organizowany jest od 1999 roku. To największy, najbardziej reprezentatywny i najszerszy przegląd inwestycji budowlanych Europy Wschodniej, zarówno nowych, jak i modernizowanych czy rewitalizowanych, spośród których wyłaniane i nagradzane są te najlepsze. Z roku na rok rośnie liczba uczestników, którzy nie wahają się poddać swoich osiągnięciach międzynarodowej próbie i krytyce.”

„Kryształowe Cegły rozdane” Internetowy Tygodnik Nowy Tydzień

PREIS Paweł Preisner

Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz wykonała roboty budowlane pn. Budowa budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Grabskiego w Rzeszowie o powierzchni 8577,0 mkw. Powierzchni użytkowej.
Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz podczas realizacji prac wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy, a także wysoką jakością robót. Przy realizacji powyższej inwestycji współpraca przebiegała bardzo pomyślnie, a powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną oraz w przewidzianym terminie. Możemy z pełnym przekonaniem polecić firmę P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz jako rzetelnego kontrahenta i życzyć innym potencjalnym klientom równie owocnej współpracy.

PWA PROJEKT

Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz wykonał roboty budowlane zadania inwestycyjnego związanego z wykonaniem płyty fundamentowej o powierzchni całkowitej 550 mkw.
Firma podczas realizacji całości prac wykazała się wysokim profesjonalizmem, dobrą organizacją i koordynacją robót, dotrzymując wysoką jakość robót i terminowość. Roboty zostały wykonane w okresie 9.01.20107 – 30.09.2018. Współpraca kadry technicznej z inwestorem przebiegała na zasadach partnerskich z dużym zaangażowaniem i rzetelnością, a powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz. Przedstawione przez nas referencje mogą posłużyć przyszłym inwestorom jako potwierdzenie wysokiej fachowości oraz solidności firmy.

SM PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz z siedzibą w Woli Dalszej 360, 37-100 Łańcut, jest wiarygodna, dyspozycyjna, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, która posiada odpowiedni potencjał techniczny niezbędny do realizacji powierzonych zadań.
Opinię tę potwierdza współpraca przy realizacji inwestycji pn. Budowa budynku wielorodzinnego przy ul. Strażackiej w Rzeszowie, gdzie firma SAGAT w terminie od 10.01.2016 do 20.02.2017 wykonała prace polegające na kompleksowej budowie budynku wielorodzinnego wraz z infrastrukturą o łącznej powierzchni 5.100 mkw.
Współpraca układa się prawidłowo, a prace będące przedmiotem umowy zostały wykonane w sposób należyty, zgodnie ze sztuką budowlaną i w ustalonym terminie.

Zakład Poligraficzny TECHGRAF

Zaświadczamy, iż Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz z siedziba w Woli Dalszej 360, 37-100 Łańcut, wykonała praca polegające na budowie budynku hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 1.800 mkw. Firma P.P.H.U. SAGAT posiada duże doświadczenie w branży budowlanej oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą oraz potencjałem technicznym. Prace wykonywane były w terminie od 16.05.2016 do 31.08.2016 r.
Nadmienić należy, że roboty budowlane wykonano należycie, zgodnie z przepisami prawa budowalanego i ukończone zostały w zakładanym terminie.

Certyfikat

EFL GRUPA CRÉDIT AGRICOLE

Firma P.P.H.U. SAGAT Jacek Wawrzkiewicz została wyróżniona certyfikatem pt. „Sprawdzony Partner w Biznesie” przez Europejski Fundusz Leasingowy. Ten elitarny tytuł przyznawany jest wyłącznie rzetelnym klientom za wieloletnią współpracę i najwyższą dyscyplinę płatniczą.